Charita Jindřichův Hradec zve na ChariFest 2023

Jihočeský kraj

Charita Jindřichův Hradec vás srdečně zve na 1. ročník ChariFestu, který se uskuteční v sobotu 2. září od 14 do 19 hodin na Městské plovárně v Jindřichově Hradci (Bros.Bar Plovárna u rybníku Vajgar).

Na akci vystoupí hudební kapely (Brutální jahoda, Rozepsaní, MicroJazz JH), je připraven program pro děti a malování na obličej, vystoupí psi z Výcvikového canisterapeutického sdružení Hafík, proběhne tipovací soutěž se zajímavou hlavní výhrou (úniková hra Nova domus exitus) a nakoupit můžete v dobročinném bazaru (oblečení, věci do domácnosti a pro děti, knihy).

Na festivalu bude mít svůj stánek, kromě Charity JH, také Charita Kamenice nad Lipou a Otevřená okna, z. ú. Těšit se můžete na občerstvení od Bros.Bar a Agnes Café.

Veškerý výdělek ze vstupného, bazaru, sponzorů a z veřejné sbírky získaný na ChariFestu chce Charita Jindřichův Hradec využít na částečné pokrytí nákupu nového auta pro terénní sociální služby.

Podrobnosti najdete na webu pořadatele.

Charita Jindřichův Hradec má registrováno pět sociálních služeb, z toho čtyři poskytuje terénní formou (sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, sociální rehabilitace, nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, odborné sociální poradenství). V ambulantní formě poskytuje noclehárnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *